Tag - BEJ PARA

Puna nga shtëpia duke përdorur vetëm internetin dhe kompjuterin tuaj laptopë

Gati të filloni të fitoni para?

 

Hi. Unë jam Eric Sminia. Entuziast i të ardhurave pasive.

Më pëlqen krijimi i sistemeve të të ardhurave pasive. Unë besoj fort në konceptin "Me paratë që mund të krijoni para".

Sidoqoftë, mund të gjesh që duhet të investosh në sisteme të të ardhurave me hije që nuk zbulojnë saktësisht se si gjenerohet të ardhura (kthimi ose ROI), ose duhet të investoni shuma të mëdha parash nëse nuk jeni të sigurt nëse i shihni përsëri paratë tuaja.

 

3 Mënyra të thjeshta për të filluar të fitosh para nga shtëpia

 

1. Paguhet për të marrë sondazhe

Po, ka kompani që ju japin një listë pyetjesh për t'ju përgjigjur një sërë çështjesh dhe në kthim ju kompensoheni .

E gjithë kjo mund të bëhet nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Sa e lehtë është kjo?

Hidhni një sy në Take Suveys për para tani >>

 

2. Paguani për mendimet tuaja

Në mënyrë të ngjashme për t'u paguar për të marrë një sondazh, këtë herë fitoni para duke dhënë mendimin tuaj mbi produktet dhe shërbimet e reja.

Kompanitë duan të dëgjojnë atë që ju keni për të thënë në lidhje me produktin e tyre të ri!

Mos u shqetëso, mund ta bësh gjithë këtë nga shtëpia jote.

Vizitoni të paguani për mendimet tuaja tani >>

 

3. Get Paid To Play Video Games

Nuk ka ndonjë më të mirë se kjo …

Por po, zhvilluesit e lojrave duan që ju të provoni lojrat e tyre.

Marrja e pagesës për të luajtur video lojëra duhet të jetë ëndrra e fundit për të fituar para online duke bërë diçka të këndshme!

  • Get Paid për të luajtur ose shqyrtuar Lojrat e reja!
  • Merrni lojëra të reja dhe të panjohura për të testuar ose rishikuar (Ju mund t'i mbani ose t'i shisni më vonë!)
  • Merrni produkte të reja për të testuar dhe shqyrtuar të tilla si lojëra konsolesh, karta kujtese, kontrollorë etj.
  • Merrni ftesën në konferenca, lanca, ekspozita dhe konventa si: E3, Expo Japoni dhe shumë më tepër!
  • Merrni Walkthroughs të Veçantë, Kodet Cheat, Secrets, dhe "Exploits" të tjera që vetëm testuesit e lojërave dinë!

Shko vizitoni Gaming Jobs Online Now >>

 

pics cheesy scammy lambo nuk janë jo Duke kërkuar për fotot e djathta të mia para një vilë me qira apo lamb?

Ju jeni në vendin e gabuar;)

Ndërkohë që është absolutisht e mundur për të fituar disa para të mira shtesë, thjesht mendoni për atë … nëse kjo ishte e lehtë për t'u pasuruar … të gjithë do ta bëjnë këtë.

 

Të lodhur nga USI Tech, Cryp Capital Trade, Monsoon e Trafikut, OneCoin, Engofor ose mashtrimet BitConnect?

Ndoshta nuk janë të gjitha mashtrimet. Ndoshta ata nënkuptojnë mirë dhe dalin jashtë biznesit për arsye të tjera si autoritetet si KSHZ-ja i mbyllin ato.

A ka rëndësi? Shumica e njerëzve humbën paratë e tyre me këto programe. Pronarët dhe marketerët e mëdhenj tashmë kanë arkëtuar në …

Dhe po … i kam provuar të gjithë. A kam fituar ndonjë gjë? Po. Por …. I lë pas një tjetër program mbyllur.

Pse?
Sepse ato janë të paqarta. Paratë ruhen në llogaritë në det të hapur. Mënyra se si gjenerohet të ardhura nuk është e qartë.
A keni parë ndonjëherë se si ju "fitoni" paratë tuaja? NO.

Skemat Ponzi vijnë në mendje. Ky është një program ku "të ardhurat" e krijuara dhe të paguara për investitorët aktual paguhen nga investitorët e rinj që bashkohen.

Sistemi funksionon … derisa të mbyllen nga autoritetet ose rrjedhja e investitorëve të rinj thahet.

Papritmas ata kanë "probleme ligjore", ose çështje të sigurisë ose të zyrës së prapme …

Dhe përfundimisht do të humbni edhe paratë tuaja …

Cilado qoftë arsyeja, pavarësisht nëse janë apo jo mashtrime ose ponzis:

Kam pasur mjaft prej këtyre programeve dhe vendosa të mësoj Forex dhe si të krijoj sistemin tim.

 

Tani ju mund të fitoni të ardhura pasive edhe me sistemin tim!

Asgjë e paqartë këtu … gjithçka është e qartë.

është 100% e qartë se ku vijnë paratë tuaja.

 

Pra, ku vijnë këto para?

Forex Trading, i njohur ndryshe si "Currency Trading".

Nuk ka asgjë të paligjshme në lidhje me këtë … është vetëm tregtia me valuta të huaja në vend të aksioneve apo aksioneve.

Mësoni më tepër rreth Forex këtu .

Kam krijuar një sistem të automatizuar (robot ose EA) që tregton në emrin tim, 24 orë në ditë, 5 ditë në javë (tregu mbyllet gjatë fundjavave).

Dhe kjo nuk ka rëndësi nëse tregu është në një tendencë deri ose prirje poshtë, paratë do të bëhen në të dy mënyrat.

 

Ja se si funksionon

Ju bleni vlerë prej 50 dollarësh për euro, për shembull. (ju gjithashtu mund të përdorni Bitcoin për të depozituar).

Nëse euro rritet në vlerë prej 5%, do të mbash 55 dollarë euro, kështu që kur t'i shesësh ti ke bërë $ 5.

Pastaj prisni derisa vlera e euros të bjerë dhe ju do të blini 55 dollarë euro, pastaj shitni ato euro kur çmimi të rritet sërish, duke e bërë edhe më shumë fitim.

Në vend që të bësh të gjitha këto gjëra me dorë, do të bëhet e gjitha për ju.
Plotësisht automatik në autopilot.

 

Gjenerimi i parave për të gjithë

Për ta bërë këtë sistem në dispozicion për të gjithë:

E kam projektuar atë në një mënyrë të tillë që vetëm ti duhet të investosh një herë $ 50
(ose 50 euro nëse jetoni në Evropë).

Nëse dëshironi, ju mund të investoni më shumë, por $ 50 është një shumë e mirë për të filluar, asgjë për të humbur dhe gjithçka për të fituar!

Sa mund të fitoni?

Kthimi në investimin tuaj fillestar (ROI) është rreth 0.5% çdo ditë tregtare.

(ka 20 ditë tregtare në muaj), kështu që do të fitoni afërsisht $ 0,50 çdo ditë.

Gjëja më e bukur është që të gjitha tregtimet janë bërë plotësisht automatike dhe plotësisht transparente.

Kjo nuk tingëllon aq shumë, por imagjinoni nëse filloni me $ 100 ose edhe 1000 $ … drejtojeni vetë numrat.

Për depozita më të larta përdor një strategji më të kujdesshme tregtare (më të sigurt).

 

Si mund të monitoroni të ardhurat tuaja?

Me një aplikacion falas të quajtur Meta Trader 4 ju mund të monitoroni të ardhurat e llogarisë suaj, 24/7.

Vetëm kërkoni për Meta Trader 4 në dyqanin e aplikacioneve ose të dyqanit të lojërave, shtypni shenjën e madhe "+" dhe futni detajet e llogarisë suaj.

 

Asgjë nuk është e fshehur ose e paqartë

Ju mund të gjurmoni llogarinë tuaj të drejtpërdrejtë ndërsa po fitoni para për ju.

Nuk ka asnjë dyshim se si gjenerohet paraja.

Ju mund ta shihni atë me sytë tuaj, të jetojnë dhe në kohë reale.

Ju lutem mbani mend se të shtunën dhe të dielën tregjet janë të mbyllura, kështu që nuk do të bëhet asnjë tregti (dhe nuk do të gjenerohen para)

 

Tingëllon shumë mirë? Këtu është prova!

Shpjegim

Bilanci : bilanci juaj aktual
Ekuitetit : paratë që do të keni nëse të gjitha tregët janë të mbyllura
Depozita : depozita juaj një here prej $ 50 (ose € 50) në një llogari CENT (kështu që $ 50 bëhet $ 5.000 cent)

Siç mund ta shihni në screenshot, nga 12 dhjetori 2017 deri më 19 dhjetor 2017, janë prodhuar $ 3000 cent (që barazohet me $ 30)

Mos u shqetësoni për të gjitha këto gjëra, ju nuk keni për të bërë asgjë veten!

Mos harroni, ky është një shembull, çdo ditë tregtare është e ndryshme dhe mund të japë rezultate të ndryshme.

Yeah right … është kjo plotësisht i sigurt dhe legit?

Nuk ka asnjë mënyrë që dikush të mund të largohet me paratë tuaja, pasi ju do të regjistroheni për një llogari të lirë me një ndërmjetës të pavarur dhe të certifikuar.

Unë nuk kam qasje në të dhënat tuaja, vetëm ju keni.

E vetmja gjë që më jepni është detajet e llogarisë suaj tregtare (e cila nuk jep qasje në depozitimin ose tërheqjen e parave, është vetëm për qëllime tregtimi)

Mos u shqetësoni, regjistrimi është i lehtë dhe unë do t'ju ndihmoj çdo hap të rrugës (shumica e hapave janë vetë shpjeguese).

Ju mund të filloni të fitoni para brenda 24 orëve!

Dëshironi të fitoni edhe më shumë para shpejtë?

Simple. Vetëm të depozitoni më shumë para!

Ju mund të depozitoni çdo shumë që ju zgjidhni, kthimi do të jetë i njëjtë (kthimi 0.5% i investimit tuaj çdo ditë tregtie përafërsisht).

Një mënyrë tjetër për të fituar më shumë është të lejohet kompleksi juaj i investimeve.

Përzierja do të thotë të fitosh edhe më shumë duke përdorur edhe fitimet që gjeneron sistemi për të fituar më shumë para.

Si funksionon përbërja?

Lexoni për interesin e përzjerë në Wikipedia
Përdorni këtë kalkulator falas për të llogaritur fitimet tuaja përzierëse

Si të depozitoni dhe të tërhiqni paratë tuaja

Ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni në çdo kohë në zonën tuaj të anëtarëve të ndërmjetësit duke përdorur:
Mastercard / Visa, Neteller, Skrill dhe Bitcoin.

Metoda e preferuar është Skrill, regjistrohuni për një llogari falas Skrill këtu (e-portofol)

A mund ta përdor Bitcoin për të depozituar dhe tërhequr të ardhurat e mia?

Po ti mundesh!

Thjesht depozitoni fonde duke përdorur Bitcoin për Skrill ose Neteller.

 

 

spectrocoin kartelë debiti parapagimi maestro mastercard

Unë rekomandoj Spectrocoin. Është një portofol falas Bitcoin ku ju mund të blini, shitur dhe shkëmbeheni Bitcoin për USD, EUR duke përdorur një shumëllojshmëri të opsioneve të pagesës dhe depozitimit si paypal, neteller, skrill, ideal, IBAN, Paysafecard etj.

Kjo ju lejon të depozitoni dhe të tërheqni çdo fond tërësisht anonim nëse dëshironi.

Ju mund të merrni edhe një Debit Card Spectrocoin dhe përdorni këtë kartelë me çdo ATM që mban mastercard ose logon maestro për të tërhequr para nga një Atm ose për ta përdorur atë për shpenzimet online (bileta të biletave etj.).

Regjistrohuni për një portofol të lirë të Spectrocoin Bitcoin dhe Debit Card këtu >>

 

Si dhe kur mund të tërheq paratë e mia?

Simple. Çdoherë ju pëlqen. Në çfarëdo mënyre që ju pëlqen (Bitcoin, Neteller, Skrill, Bank, Paypal etj)

Cilat janë tarifat për sistemin?

E kam bërë shumë të lehtë dhe të qartë.

Për bilancet deri në $ 200:
Tarifa: $ 10 (ose € 10) në muaj

Për balancat $ 200 dhe mbi:
Tarifa: 25% e fitimeve tuaja çdo muaj

Pagesa që duhet paguar me Bitcoin, Neteller ose Skrill e-wallet.

Një fjalë miqësore e paralajmërimit

Sistemi im është projektuar të jetë me rrezik të ulët, por kjo nuk është plotësisht pa rrezik.

Megjithatë pjesëmarrja është 100% në rrezikun tuaj.

Kurrë mos investoni asnjë para që nuk mund të përballoni për të humbur.

Mos e lini kursimet e jetës në të ose mos e vendosni shtëpinë tuaj në rrezik.

Duhet të jetë kënaqësi!

Ti ende nuk më beson?

Më lejoni t'ju tregoj se si funksionon … jetoni me ekranet Skype ose një thirrje zoom.

Më goditi në skype: itpshelpdisc ose facebook: Eric Sminia
(Unë jam e lehtë për të gjetur ….)

Më pyesni diçka dhe unë do t'ju tregoj … duke përfshirë llogaritë e mia personale.

 

Gati për të filluar fitimin?

Vetëm shkruani emrin dhe email-in tuaj më poshtë ku do të dërgoheni në një faqe udhëzime.

Këto udhëzime gjithashtu do të dërgohen me email.