Tag - AUTO TRADER

Puna nga shtëpia duke përdorur vetëm internetin dhe kompjuterin tuaj laptopë

Gati të filloni të fitoni para?

 

Hi. Unë jam Eric Sminia. Entuziast i të ardhurave pasive.

Më pëlqen krijimi i sistemeve të të ardhurave pasive. Unë besoj fort në konceptin "Me paratë që mund të krijoni para".

Sidoqoftë, mund të gjesh që duhet të investosh në sisteme të të ardhurave me hije që nuk zbulojnë saktësisht se si gjenerohet të ardhura (kthimi ose ROI), ose duhet të investoni shuma të mëdha parash nëse nuk jeni të sigurt nëse i shihni përsëri paratë tuaja.

 

3 Mënyra të thjeshta për të filluar të fitosh para nga shtëpia

 

1. Paguhet për të marrë sondazhe

Po, ka kompani që ju japin një listë pyetjesh për t'ju përgjigjur një sërë çështjesh dhe në kthim ju kompensoheni .

E gjithë kjo mund të bëhet nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Sa e lehtë është kjo?

Hidhni një sy në Take Suveys për para tani >>

 

2. Paguani për mendimet tuaja

Në mënyrë të ngjashme për t'u paguar për të marrë një sondazh, këtë herë fitoni para duke dhënë mendimin tuaj mbi produktet dhe shërbimet e reja.

Kompanitë duan të dëgjojnë atë që ju keni për të thënë në lidhje me produktin e tyre të ri!

Mos u shqetëso, mund ta bësh gjithë këtë nga shtëpia jote.

Vizitoni të paguani për mendimet tuaja tani >>

 

3. Get Paid To Play Video Games

Nuk ka ndonjë më të mirë se kjo …

Por po, zhvilluesit e lojrave duan që ju të provoni lojrat e tyre.

Marrja e pagesës për të luajtur video lojëra duhet të jetë ëndrra e fundit për të fituar para online duke bërë diçka të këndshme!

  • Get Paid për të luajtur ose shqyrtuar Lojrat e reja!
  • Merrni lojëra të reja dhe të panjohura për të testuar ose rishikuar (Ju mund t'i mbani ose t'i shisni më vonë!)
  • Merrni produkte të reja për të testuar dhe shqyrtuar të tilla si lojëra konsolesh, karta kujtese, kontrollorë etj.
  • Merrni ftesën në konferenca, lanca, ekspozita dhe konventa si: E3, Expo Japoni dhe shumë më tepër!
  • Merrni Walkthroughs të Veçantë, Kodet Cheat, Secrets, dhe "Exploits" të tjera që vetëm testuesit e lojërave dinë!

Shko vizitoni Gaming Jobs Online Now >>

 

pics cheesy scammy lambo nuk janë jo Duke kërkuar për fotot e djathta të mia para një vilë me qira apo lamb?

Ju jeni në vendin e gabuar;)

Ndërkohë që është absolutisht e mundur për të fituar disa para të mira shtesë, thjesht mendoni për atë … nëse kjo ishte e lehtë për t'u pasuruar … të gjithë do ta bëjnë këtë.

 

Të lodhur nga USI Tech, Cryp Capital Trade, Monsoon e Trafikut, OneCoin, Engofor ose mashtrimet BitConnect?

Ndoshta nuk janë të gjitha mashtrimet. Ndoshta ata nënkuptojnë mirë dhe dalin jashtë biznesit për arsye të tjera si autoritetet si KSHZ-ja i mbyllin ato.

A ka rëndësi? Shumica e njerëzve humbën paratë e tyre me këto programe. Pronarët dhe marketerët e mëdhenj tashmë kanë arkëtuar në …

Dhe po … i kam provuar të gjithë. A kam fituar ndonjë gjë? Po. Por …. I lë pas një tjetër program mbyllur.

Pse?
Sepse ato janë të paqarta. Paratë ruhen në llogaritë në det të hapur. Mënyra se si gjenerohet të ardhura nuk është e qartë.
A keni parë ndonjëherë se si ju "fitoni" paratë tuaja? NO.

Skemat Ponzi vijnë në mendje. Ky është një program ku "të ardhurat" e krijuara dhe të paguara për investitorët aktual paguhen nga investitorët e rinj që bashkohen.

Sistemi funksionon … derisa të mbyllen nga autoritetet ose rrjedhja e investitorëve të rinj thahet.

Papritmas ata kanë "probleme ligjore", ose çështje të sigurisë ose të zyrës së prapme …

Dhe përfundimisht do të humbni edhe paratë tuaja …

Cilado qoftë arsyeja, pavarësisht nëse janë apo jo mashtrime ose ponzis:

Kam pasur mjaft prej këtyre programeve dhe vendosa të mësoj Forex dhe si të krijoj sistemin tim.

 

Tani ju mund të fitoni të ardhura pasive edhe me sistemin tim!

Asgjë e paqartë këtu … gjithçka është e qartë.

është 100% e qartë se ku vijnë paratë tuaja.

 

Pra, ku vijnë këto para?

Forex Trading, i njohur ndryshe si "Currency Trading".

Nuk ka asgjë të paligjshme në lidhje me këtë … është vetëm tregtia me valuta të huaja në vend të aksioneve apo aksioneve.

Mësoni më tepër rreth Forex këtu .

Kam krijuar një sistem të automatizuar (robot ose EA) që tregton në emrin tim, 24 orë në ditë, 5 ditë në javë (tregu mbyllet gjatë fundjavave).

Dhe kjo nuk ka rëndësi nëse tregu është në një tendencë deri ose prirje poshtë, paratë do të bëhen në të dy mënyrat.

 

Ja se si funksionon

Ju bleni vlerë prej 50 dollarësh për euro, për shembull. (ju gjithashtu mund të përdorni Bitcoin për të depozituar).

Nëse euro rritet në vlerë prej 5%, do të mbash 55 dollarë euro, kështu që kur t'i shesësh ti ke bërë $ 5.

Pastaj prisni derisa vlera e euros të bjerë dhe ju do të blini 55 dollarë euro, pastaj shitni ato euro kur çmimi të rritet sërish, duke e bërë edhe më shumë fitim.

Në vend që të bësh të gjitha këto gjëra me dorë, do të bëhet e gjitha për ju.
Plotësisht automatik në autopilot.

 

Gjenerimi i parave për të gjithë

Për ta bërë këtë sistem në dispozicion për të gjithë:

E kam projektuar atë në një mënyrë të tillë që vetëm ti duhet të investosh një herë $ 50
(ose 50 euro nëse jetoni në Evropë).

Nëse dëshironi, ju mund të investoni më shumë, por $ 50 është një shumë e mirë për të filluar, asgjë për të humbur dhe gjithçka për të fituar!

Sa mund të fitoni?

Kthimi në investimin tuaj fillestar (ROI) është rreth 0.5% çdo ditë tregtare.

(ka 20 ditë tregtare në muaj), kështu që do të fitoni afërsisht $ 0,50 çdo ditë.

Gjëja më e bukur është që të gjitha tregtimet janë bërë plotësisht automatike dhe plotësisht transparente.

Kjo nuk tingëllon aq shumë, por imagjinoni nëse filloni me $ 100 ose edhe 1000 $ … drejtojeni vetë numrat.

Për depozita më të larta përdor një strategji më të kujdesshme tregtare (më të sigurt).

 

Si mund të monitoroni të ardhurat tuaja?

Me një aplikacion falas të quajtur Meta Trader 4 ju mund të monitoroni të ardhurat e llogarisë suaj, 24/7.

Vetëm kërkoni për Meta Trader 4 në dyqanin e aplikacioneve ose të dyqanit të lojërave, shtypni shenjën e madhe "+" dhe futni detajet e llogarisë suaj.

 

Asgjë nuk është e fshehur ose e paqartë

Ju mund të gjurmoni llogarinë tuaj të drejtpërdrejtë ndërsa po fitoni para për ju.

Nuk ka asnjë dyshim se si gjenerohet paraja.

Ju mund ta shihni atë me sytë tuaj, të jetojnë dhe në kohë reale.

Ju lutem mbani mend se të shtunën dhe të dielën tregjet janë të mbyllura, kështu që nuk do të bëhet asnjë tregti (dhe nuk do të gjenerohen para)

 

Tingëllon shumë mirë? Këtu është prova!

Shpjegim

Bilanci : bilanci juaj aktual
Ekuitetit : paratë që do të keni nëse të gjitha tregët janë të mbyllura
Depozita : depozita juaj një here prej $ 50 (ose € 50) në një llogari CENT (kështu që $ 50 bëhet $ 5.000 cent)

Siç mund ta shihni në screenshot, nga 12 dhjetori 2017 deri më 19 dhjetor 2017, janë prodhuar $ 3000 cent (që barazohet me $ 30)

Mos u shqetësoni për të gjitha këto gjëra, ju nuk keni për të bërë asgjë veten!

Mos harroni, ky është një shembull, çdo ditë tregtare është e ndryshme dhe mund të japë rezultate të ndryshme.

Yeah right … është kjo plotësisht i sigurt dhe legit?

Nuk ka asnjë mënyrë që dikush të mund të largohet me paratë tuaja, pasi ju do të regjistroheni për një llogari të lirë me një ndërmjetës të pavarur dhe të certifikuar.

Unë nuk kam qasje në të dhënat tuaja, vetëm ju keni.

E vetmja gjë që më jepni është detajet e llogarisë suaj tregtare (e cila nuk jep qasje në depozitimin ose tërheqjen e parave, është vetëm për qëllime tregtimi)

Mos u shqetësoni, regjistrimi është i lehtë dhe unë do t'ju ndihmoj çdo hap të rrugës (shumica e hapave janë vetë shpjeguese).

Ju mund të filloni të fitoni para brenda 24 orëve!

Dëshironi të fitoni edhe më shumë para shpejtë?

Simple. Vetëm të depozitoni më shumë para!

Ju mund të depozitoni çdo shumë që ju zgjidhni, kthimi do të jetë i njëjtë (kthimi 0.5% i investimit tuaj çdo ditë tregtie përafërsisht).

Një mënyrë tjetër për të fituar më shumë është të lejohet kompleksi juaj i investimeve.

Përzierja do të thotë të fitosh edhe më shumë duke përdorur edhe fitimet që gjeneron sistemi për të fituar më shumë para.

Si funksionon përbërja?

Lexoni për interesin e përzjerë në Wikipedia
Përdorni këtë kalkulator falas për të llogaritur fitimet tuaja përzierëse

Si të depozitoni dhe të tërhiqni paratë tuaja

Ju mund të depozitoni dhe të tërhiqni në çdo kohë në zonën tuaj të anëtarëve të ndërmjetësit duke përdorur:
Mastercard / Visa, Neteller, Skrill dhe Bitcoin.

Metoda e preferuar është Skrill, regjistrohuni për një llogari falas Skrill këtu (e-portofol)

A mund ta përdor Bitcoin për të depozituar dhe tërhequr të ardhurat e mia?

Po ti mundesh!

Thjesht depozitoni fonde duke përdorur Bitcoin për Skrill ose Neteller.

 

 

spectrocoin kartelë debiti parapagimi maestro mastercard

Unë rekomandoj Spectrocoin. Është një portofol falas Bitcoin ku ju mund të blini, shitur dhe shkëmbeheni Bitcoin për USD, EUR duke përdorur një shumëllojshmëri të opsioneve të pagesës dhe depozitimit si paypal, neteller, skrill, ideal, IBAN, Paysafecard etj.

Kjo ju lejon të depozitoni dhe të tërheqni çdo fond tërësisht anonim nëse dëshironi.

Ju mund të merrni edhe një Debit Card Spectrocoin dhe përdorni këtë kartelë me çdo ATM që mban mastercard ose logon maestro për të tërhequr para nga një Atm ose për ta përdorur atë për shpenzimet online (bileta të biletave etj.).

Regjistrohuni për një portofol të lirë të Spectrocoin Bitcoin dhe Debit Card këtu >>

 

Si dhe kur mund të tërheq paratë e mia?

Simple. Çdoherë ju pëlqen. Në çfarëdo mënyre që ju pëlqen (Bitcoin, Neteller, Skrill, Bank, Paypal etj)

Cilat janë tarifat për sistemin?

E kam bërë shumë të lehtë dhe të qartë.

Për bilancet deri në $ 200:
Tarifa: $ 10 (ose € 10) në muaj

Për balancat $ 200 dhe mbi:
Tarifa: 25% e fitimeve tuaja çdo muaj

Pagesa që duhet paguar me Bitcoin, Neteller ose Skrill e-wallet.

Një fjalë miqësore e paralajmërimit

Sistemi im është projektuar të jetë me rrezik të ulët, por kjo nuk është plotësisht pa rrezik.

Megjithatë pjesëmarrja është 100% në rrezikun tuaj.

Kurrë mos investoni asnjë para që nuk mund të përballoni për të humbur.

Mos e lini kursimet e jetës në të ose mos e vendosni shtëpinë tuaj në rrezik.

Duhet të jetë kënaqësi!

Ti ende nuk më beson?

Më lejoni t'ju tregoj se si funksionon … jetoni me ekranet Skype ose një thirrje zoom.

Më goditi në skype: itpshelpdisc ose facebook: Eric Sminia
(Unë jam e lehtë për të gjetur ….)

Më pyesni diçka dhe unë do t'ju tregoj … duke përfshirë llogaritë e mia personale.

 

Gati për të filluar fitimin?

Vetëm shkruani emrin dhe email-in tuaj më poshtë ku do të dërgoheni në një faqe udhëzime.

Këto udhëzime gjithashtu do të dërgohen me email.

Yalnız İnternetdən və noutbukdan istifadə edərək evdən işləyin

Pul qazanmağa hazır deyilmi?

 

Salam. Mən Eric Sminia. Pasif gəlir meraklıları.

Mən passiv gəlir sistemlərinin yaradılması sevirəm. Mən inanıram ki, “Pulla Pul qazana bilərsən” konsepsiyasına qətiyyətlə inanıram.

Bununla belə, gəlirinizi (qaytarma və ya ROI) yaranmadığını heç vaxt açıqlamayan və köhnəlmiş gəlir sistemlərinə sərmayə qoyduğunuzu və ya pulunuzu yenidən görsəniz, əmin olmadığı böyük məbləğdə pul sərf etməyinizi xahiş edə bilərsiniz.

 

Evdən pul qazanmağa başlamaq üçün asan yollar

 

1. Sorğu aparmaq üçün pul qazan

Bəli, müxtəlif mövzulara cavab vermək üçün suallar siyahısı verən şirkətlər var və bunun əvəzinə kompensasiya olunur .

Bütün bunlar öz evinizin rahatlığından mümkündür. Bu nə qədər asan?

Nağd pul üçün Suveys edin >> adlı bir nəzəriniz var

 

2. Fikirləriniz üçün pul qazan

Bir araşdırma aparmaq üçün ödəniş almaq üçün bənzər bir şəkildə, bu dəfə yeni məhsul və xidmətlər haqqında fikir verərək pul qazanırsınız .

Şirkətlər yeni məhsulu haqqında nə söylədiyinizi eşitməyi sevir!

Xahiş etməyin, bütün bunları evinizdən edə bilərsiniz.

İndi Görüşləriniz üçün Ödənişli Baxın >>

 

3. Video Oyunlarını İstifadəyə Alın

Bu daha yaxşı bir şey deyil …

Bəli, oyun qurucusu oyunlarını sınamaq istəyir.

Video oyun oynamağa pul qazanmaq online pul qazanmaq üçün son xəyal olmalıdır!

  • Yeni Oyunlar Play və ya nəzərdən pul qazan!
  • Test və ya yenidən nəzərdən keçirmək üçün Yeni və Unreleased Oyunlar alın (onları saxlaya və ya daha sonra sata bilərsiniz!)
  • Oyun məhsulu konsolları, yaddaş kartları, nəzarətçilər və s. Kimi test və nəzərdən keçirmək üçün yeni məhsullar alın …
  • Oyun konqreslərinə dəvət alın, E3, Yaponiya Oyun Expo və daha bir çoxları kimi nümayiş etdirir və sərgilədilər!
  • Yalnızca oyun testlərini bilən Xüsusi Walkthroughs, Cheat Codes, Secrets və digər “Exploits” alın!

Online İndi Gaming Jobs ziyarət edin >>

 

pendirli scammy lambo pics heç bir xeyr Kirayə edilmiş villa və ya lambonun önündə pendir şəkillərimi axtarırsınız?

Səhv yerdəsiniz;)

Bəzi yaxşı pul qazanmaq tamamilə mümkün olsa da, bu barədə düşünün … zəngin olmaq asan olarsa …. hər kəs bunu edərdi.

 

USI Tech, Cryp Ticarət Capital, Traffic Monsoon, OneCoin, Engofor və ya BitConnect aldatmacalardan bıktınız?

Bəlkə də onlar bütün aldatmacalar deyil. Bəlkə də yaxşı deyirlər və SEC kimi səlahiyyətlilər kimi digər səbəblərə görə işdən çıxdılar onları bağlayır.

Mühüm mi? Çoxu bu proqramlarla pullarını itirdi. Sahibləri və böyük marketoloqlar artıq zəmanət verdilər …

Və bəli … hamısını sınamışam. Bir şey qazandım mı? Bəli. Amma …. başqa bir proqramdan sonra çıxdım.

Niyə?
Çünki onlar qeyri-müəyyəndir. Pullar offshore hesablarında saxlanılır. Gəlirlərin yaranma yolu aydın deyil.
Pulunuzu “necə qazanırsınız” deyə gördünüzmü? YOX.

Ponzi sxemləri ağla gəlir. Bu, cari investorlar üçün yaranan və ödənilən “gəlir” yeni investorların birləşməsindən ödənilən bir proqramdır.

Sistem, səlahiyyətlilər tərəfindən bağlandıqdan və ya yeni investorların axını qurumuşa qədər işləyir.

Birdən onlar “hüquqi problemlər” və ya təhlükəsizlik və ya arxa ofis məsələləri var …

Nəhayət, çox pul itirirsiniz …

Səbəbləri nə olursa olsun, aldatmacalar və ya ponzis olub-olmaması:

Mən bu proqramları yetərincə keçirdim və Forex öyrənmək qərarına gəldim və öz sistemimi necə qurdum.

 

İndi mənim sistemimlə birlikdə Pasif mənfəət əldə edə bilərsiniz!

Burada heç bir şey yoxdur … hər şey kristal aydındır.

pulunuzun haradan gəldiyində 100% açıqdır.

 

Yəni bu pul nədən gəlir?

Forex Trading, aka Xarici valyuta ticarət.

Bu barədə qanunsuz bir şey yoxdur … yalnız səhmlər və səhmlər əvəzinə xarici valyutalarla ticarət edir.

Burada Forex haqqında daha çox məlumat əldə edin.

Günün 24 saatı, həftənin 5 günü (bazar həftəsonu bağlıdır) mənim adından ticarət edən avtomatlaşdırılmış ystem (robot və ya EA) yaratdım.

Bazarın bir tendensiya və ya aşağı tendensiya olub olmadığını nəzərə almamaq, pul ya yola yönəldiləcək.

 

İşdə necə

Məsələn 50 dollar dəyərindəyəm. (Bitcoin də depozitə istifadə edə bilərsiniz).

Avro 5% dəyərində yüksəlsəydi, 55 dollar dəyərində Avro təşkil edəcəksən, onda siz satdığınız zaman 5 dollar qazanırsınız.

Sonra Euro dəyərinin düşəcəyini gözləyin və 55 dollar dəyərində bir avro geri alacaqsınız, daha sonra qiymət artdıqda daha çox gəlir qazanarkən bu avroları satırsınız.

Bütün bunları əllə əvəz etmək əvəzinə bütün bunlar sizin üçün ediləcəkdir.
Avtopilotda tam avtomatik.

 

Hər kəs üçün pul qazanması

Bu sistemi hər kəsə təqdim etmək üçün:

Mən bunu yalnız bir dəfə 50 dollar sərf etməli olduğumuzu nəzərdə tuturdu
(və ya Avropada yaşarsanız € 50).

İstəsəniz, daha çox sərmayə edə bilərsiniz, amma 50 dollar, başlamaq üçün gözəl bir kiçik məbləğ, çox şey itirmək və qazanmaq üçün hər şey!

Nə qədər qazanmaq olar?

İlkin investisiya (ROI) üzrə gəlir hər ticarət günü təxminən 0,5% -dir.

(ayda 20 ticarət günü var), hər gün təxminən $ 0.50 qazanacaqsınız.

Əyləncəli bir şey, bütün ticarət tamamilə avtomatik və tam şəffaf edilir.

Bu çox səslənmir, amma 100 dollar və ya hətta 1000 dolları ilə başlasanız təsəvvür edin.

Daha yüksək depozitlər üçün daha mühafizəkar (daha təhlükəsiz) ticarət strategiyasından istifadə edirəm.

 

Mənfəətinizi necə izləyə bilərsiniz?

Meta Trader 4 adlı pulsuz bir proqramla hesabınızı canlı olaraq 24/7 izləyə bilərsiniz.

Yalnız app mağaza və ya oyun mağazasında Meta Trader 4 üçün axtarış edin, böyük “+” işarəsini basın və hesab məlumatlarını daxil edin.

 

Heç bir şey gizli və ya qeyri-müəyyəndir

Hesabınızı sizin üçün pul qazanmaqla canlı olaraq izləyə bilərsiniz.

Pulun necə yaradıldığına dair heç bir mübahisə yoxdur.

Bunu öz gözlərinizlə, canlı və real vaxtda görə bilərsiniz.

Xatırladaq ki, bazar və bazar günləri bazarlar bağlanır, belə ki, ticarət aparılmayacaq (və heç bir pul yaranmayacaq)

 

Çox yaxşı səslənir? İşdə sübutdur!

Şərhlər

Balans : cari balans
Özəllik : bütün biznesin bağlanması halında pulunuz olacaq
Depozit : bir CENT hesabında 50 dollar (və ya 50 avro) birdəfəlik depozit (belə 50 ABŞ dolları 5 min ABŞ dolları təşkil edir)

Ekranda görülən kimi, 12 dekabr 2017-dən 19 dekabr 2017-dək, $ 3000 qəpik (30 dollara bərabərdir)

Bütün bunlar barədə narahat olmayın, özünüzə bir şey etmək lazım deyil!

Unutmayın, bu bir nümunədir, hər ticarət günü fərqlidir və fərqli nəticələr verə bilər.

Bəli … bu tamamilə təhlükəsiz və qanuni mi?

Sərbəst və sertifikatlı bir broker ilə pulsuz hesab üçün qeydiyyatdan keçəcəyiniz kimi, hər kəs pulunuzla qaça bilməz.

Sizin məlumatlarınıza girişim yoxdur, yalnız var.

Mənə verdiyin yeganə şey ticarət hesabınızın detallarıdır (pulun depozitləşdirilməsi və ya geri qaytarılmasına icazə verilmir, ticarət məqsədləri üçün deyil)

Xahiş etməyin, qeydiyyat asandır və yolun hər bir addımında sizə yardım edəcəyəm (ən addımlar hər halda özünü izah edir).

24 saat ərzində pul qazanmağa başlaya bilərsiniz!

Daha sürətli pul qazanmaq istəyirsiniz?

Sadə. Yalnız daha çox pul yatırın!

Seçdiyiniz hər hansı bir məbləğə əmanət edə bilərsiniz, dönüş eyni olacaq (investisiyanızın hər bir ticarət günü təxminən 0,5% qaytarılması).

Daha çox qazanmaq üçün bir başqa yol da investisiya mürəkkəbinə icazə verməkdir.

Kompleksləşmə, sistemin daha çox pul qazanmaq üçün yaradılan mənfəəti istifadə etməklə daha çox qazanmaq deməkdir.

Kompozisiya işləri necədir?

Vikipediyada maraq doğuran maraq haqqında oxuyun
Kompleks qazancınızı hesablamaq üçün bu pulsuz kalkulyatordan istifadə edin

Pulunuzu depozit və geri çəkmək üçün necə

Broker üzvləri ərazisində istənilən vaxt depozit və geri çəkə bilərsiniz:
Mastercard / Visa, Neteller, Skrill və Bitcoin.

Tercih edilən metod Scrill’dir, burda pulsuz Skrill hesabına daxil olun (e-cüzdan)

Bitcoin’i mənfəətini depozitləşdirmək və geri çəkmək üçün istifadə edə bilərəmmi?

Bəli sən bacararsan!

Sadəcə Bitcoin istifadə Skrill və ya Neteller üçün pul yatırın.

 

 

spectrocoin əvvəlcədən ödənilmiş debet kartı maestro mastercard

Spektrokoin məsləhət görürəm. Paypal, neteller, skrill, ideal, IBAN, Paysafecard və s. Kimi müxtəlif ödəmə və depozit variantlarını istifadə edərək, USD, EUR üçün Bitcoin ala, satmaq və mübadilə edə biləcəyiniz bir pulsuz Bitcoin Wallet var.

Bu istənilən halda hər hansı bir vəsaitin tamamilə anonim saxlanmasına və geri alınmasına imkan verir.

Bir Spectrocoin debet kartını əldə edə bilərsiniz və bu kartı Atm-dən nağd pul çıxarmaq və ya onlayn xərclər üçün istifadə etmək (bilet almaq və s.) Üçün mastercard və ya maestro logosunu daşıyırlar.

Pulsuz Spectrocoin Bitcoin Cüzdan və Debit Kartı üçün buraya >>

 

Pulumu necə və nə vaxt geri ala bilərəm?

Sadə. İstədiyiniz zaman. İstədiyiniz şəkildə (Bitcoin, Neteller, Skrill, Bank, Paypal və s.)

Sistemin haqqı nədir?

Mən bunu çox asan və aydın etdi.

$ 200-ə qədər qalıqlar üçün:
Ücret: ayda 10 (və ya 10 €)

200 və daha çox qalıqlar üçün:
Ücret: Hər ay 25% gəlirinizdir

Bitcoin, Neteller və ya Skrill elektron cüzdanıyla ödəniş haqqı.

Dost bir xəbərdarlıq xəbərdarlığı

Mənim sistem aşağı risk üçün nəzərdə tutulmuşdur, lakin bu tamamilə risk pulsuz deyil.

Bununla belə, öz riski altında iştirak 100% -dir.

Heç vaxt itirməyəcəksiniz, heç bir pul sərf etməyin.

Həyatınıza qənaət etmə və ya evinizə risk qoyma.

Bu əyləncəli olmalıdır!

Siz hələ də mənə inanmırsınız?

Mənə necə işlədiyini göstərək … skype screenshare və ya zoom zəng ilə yaşamaq.

Mənə skype vur: itpshelpdisc və ya facebook: Eric Sminia
(Mən tapmaq üçün asandır ….)

Mənə bir şey soruşun, mən də sizə göstərəcəyəm … öz hesablarım da daxildir.

 

Mənfəətə başlamaq üçün hazır?

Yalnız bir talimat səhifəsinə göndəriləcək adınızı və e-poçtunuzu daxil edin.

Bu təlimatlar da elektron poçtla göndəriləcək.