Tag - ADS Humbje Pesha

Metoda e Re Humbje Peshe – Neuro Hollimi – Hypnotherapy banding gastrike

“Mund Kjo Yale Neuroshkencëtari Discovery jetë çelësi për djegie jashtë kokëfortë yndyrë-Belly On autopilot ?”

 

Përfundimisht, Ju mund t’i jepni fund varësisë tuaj të ushqimit, të eliminoni ushqimin emocional, të vdisni sheqernat dhe të humbni peshë çdo ditë ….

 

Pa u mbështetur në vetëkontrollin dhe vullnetin

Unë qëndrova paralizuar. Ndjenja e syve të të gjithëve që digjen në mua.

Unë mund të dëgjoj pëshpëritje dhe snickering prapa kurrizin tim.

Ishte bashkimi i shkollës së mesme …

… dhe le të themi se isha më e madhe se unë.

Pesha dukej se kishte hyrë vetëm në vitet e fundit. Pound nga kile. Inç nga inç.

Dhe tani, këtu isha, duke u akuzuar si një shfaqje e çuditshme.

Tani, historia që sapo keni dëgjuar është nga një klient i imi …

Dhe, ajo më ka lejuar ta ndaj me ju, sepse edhe pse incidenti në bashkimin e shkollës së mesme ishte traumatik …

… ajo përdorte atë poshtërim të dhimbshëm për të ndryshuar … jetën e saj …

Ju shikoni, ajo shkoi nga mbipeshja, depresioni dhe urrenja e trupit të saj …

… në një fitore, vajzë sexy që duket e madhe lakuriq. Ajo, rifitoi besimin e saj, ra 5 centimetra nga rripin e saj dhe u bë zili për të gjithë miqtë e saj.

 

Amazing nuk është ajo?

Në vetëm disa javë të shkurtër ajo shkoi nga kjo … në këtë …

 • …  pa u  lodhur.
 • …  pa  droga të rrezikshme.
 • …  pa  kirurgji të shtrenjtë.
 • …  pa  sakrifikuar ushqimet e saj të preferuar.
 • … dhe  pa  shkuar në ndonjë dietë të çmendur.

Në vend të kësaj, ajo përdor një metodë të pazakontë të humbjes së peshës neurologjike që hulumtimi ka provuar tashmë të jetë 30 herë më efektive në djegien e yndyrës.

Kjo është e drejtë. 30 TIME më të fuqishme dhe më të garantuara për të punuar sesa kufizojnë dietën tuaj, duke ngrënë plumba me djersitje me karton dhe pije në rutine.

Dhe sot – në këtë prezantim të shkurtër – do të zbuloni se si të përdorni metodën e saktë të njëjtë,  neuro-hollim për  të  ulur 15, 30 deri në 50 kilogramë yndyrë të padëshiruar  nga hips, kofshët dhe stomaku juaj …

…  edhe nëse  jeni të mallkuar me një metabolizëm të ngadaltë ose me gjenetikë të keqe.

… dhe  edhe nëse  nuk u mungon vullneti apo ndiheni sikur  gjithçka  që keni provuar deri më tani ka dështuar.

Ja një arsye e thjeshtë por ende shkatërruese pse  është kaq e vështirë për shumë prej nesh që të humbasim peshën.

E shihni:

Hulumtimi i ri i markës tani tregon se
truri juaj  nënkupton
mbajtjen e nënshtruar ndaj
peshës së njëjtë …

… pa marrë parasysh se sa hani me kujdes.
… pa marrë parasysh se sa ushtroni.
… pa marrë parasysh se sa pilula, potions ose dietat vakt planet ju provoni.
Si  Dr. Sandra Aamodt – një kryetar i TED, autor dhe neuroscientist i Universitetit Yale  shpjegoi kohët e fundit:

Dr. Aamodt i quan këto sinjale të trurit  “alarme urie”. Dhe këto alarme të urisë janë një  mekanizëm i lashtë i mbijetesës  nga rruga prapa kur ushqimi ishte i pakët dhe trupat tanë duhej të ruanin yndyrën e tepërt. Megjithatë, në ditët e sotme, këto sinjale të trurit thjesht  shkatërrojnë shanset e tua ndonjëherë duke marrë trupin e hollë, të dendur dhe pa yndyrë të ëndrrave tuaja.Kjo është arsyeja pse ditët e para të një diete të re shpesh duket e lehtë.Kjo është arsyeja pse ju mund të bjerni 2 ose 3 paund relativisht shpejt … por PASTAJ merr më shumë dhe më shumë për të eliminuar atë yndyrë të mbetur.Ju shikoni, në fillim, ju jeni ende brenda “peshës trupore të vendosur”.

Por, në momentin që përpiqeni t’i shpëtoni këtij vargu? Truri juaj menjëherë shkakton këto “alarme urie” dhe ju jeni goditur me dëshira të pakontrollueshme dhe një nevojë të pangopur për ushqime yndyrore, të kripura dhe me sheqer.

Pra, unë dua që ju të dini …

 

 • … nëse ju keni ndjerë ndonjëherë fajtor për argëtim.
 • … nëse ju keni ndjerë ndonjëherë si një dështim për të lënë një dietë.
 • … nëse ndonjëherë keni ndjerë sikur është e pamundur të humbni më shumë se disa paund …

 

Është  Jo  faji juaj!

 

Mosmarrëveshjet u grumbulluan kundër jush,  para  se të fillonit edhe ju.

Megjithatë, këtu është lajmi i mirë …

Falë një zbulimi neurologjik në shkencën e humbjes së yndyrës, tani mund ta  ndalni trurin tuaj që të sabotoni suksesin tuaj …


… duke përdorur një “hack” të thjeshtë që më në fund hedh peshën e tepërt që kapet në barkun tuaj.Imagjinoni kapjen e reflektimit tuaj në pasqyrë …

… dhe duke parë një më të zbehta, më të shëndetshme, më të lumtur që po e ndizni.

Duke qeshur si ju admironi hips tuaj të hollë, bark të sheshtë dhe tush toned …

Duke qeshur si ju shihni një  gjysmë kile me yndyrë të  hedhur jashtë peshave banjo çdo mëngjes.

Të ndjeheni të  sigurt , sexy dhe të fuqizuar si miqtë tuaj dhe familjen tuaj për transformimin tuaj … xhelozisht  lypur për sekretin tuaj.

Jo më shumë dëshira të pakontrollueshme që të tërheqin drejt frigoriferit …

Jo më shumë ndjenjë yndyrë, të mjegullt dhe të lodhur, duke mos pasur energji për të kaluar ditën …

Jo më shumë ndjenja e padëshiruar, e padashur dhe jo tërheqëse …

… në vend të kësaj,  do të jesh ai që tërheq të gjithë vëmendjen.

 

Tingulli i pamundur? Nuk eshte.

 

Më lejoni t’ju tregoj se si ky kollë neurologjike tashmë është  provuar të punojë për  qindra  të tjerë ashtu si ju. 
Si T. Martin, nga Gjeorgjia USA, i cili tha …

Ose, E. Harris, nga Canberra, Australi i cili e dërgoi me email për të më treguar …

Ose, S. Davis nga Florida, SHBA, mjeku i të cilit rekomandoi këtë hack neurologjik …

Dhe, besoj se do të  punojë edhe për ju. Në fakt, unë jam aq i bindur që kjo metodë neuro-holluese më në fund do t’ju ndihmojë të humbni paundin e padëshiruar dhe inç të kapur në bel që do të …

Garancia  do të funksionojë!

Unë do t’ju tregoj më shumë për këtë në një moment, por së pari … Unë duhet t’ju paralajmëroj, kjo metodë është  ndryshe nga çdo gjë që keni parë, dëgjuar ose provuar më parë.

Ajo ndoshta do të fluturojë përballë gjithçkaje që ju keni mësuar ndonjëherë për humbjen e peshës dhe mbajtjen e saj, sepse …

 

 • Ju nuk keni nevojë  të numëroni kalorive.
 • Ju nuk keni nevojë  për të djersitur plumba në një punë rutine.
 • Ju nuk keni nevojë  të shpenzoni para në një pilulë “magjike”.
 • Ju nuk keni nevojë  për vetëdisiplinimin e një SEAL të Marinës.

 

Dhe edhe pse nuk do të jeni  dieting, duke ushtruar ose duke hequr dorë ushqimet tuaja të preferuara  – një studim i botuar në The Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike tregoi se kjo metodë ishte  30 herë më efektive për djegien e yndyrës.

Dhe një tjetër studim i kontrolluar me kujdes 109 pjesëmarrës gjatë një periudhe 2-vjeçare, theksoi se  kjo metodë shkaktoi  humbje të vazhdueshme, afatgjate të peshës.

Që do të thotë që ju do të shijoni figurën tuaj të re, të pakta dhe sexy edhe në 40, 50 dhe më gjerë.

Por mbani mend, humbja e peshës nuk është vetëm për kërkim dhe ndjenjë të madhe …

… sepse si pounds bie ju do të përjetojnë dhjetra efekte anësore pozitive si:

Kolesteroli më i ulët; sheqer gjaku më stabil; më pak dhimbje të përbashkët; një rrezik të reduktuar të infarktit, sëmundjes së zemrës dhe diabetit të tipit 2.

Pra, nëse jeni të sëmurë me vdekjen e mrekullive dhe dietave të modës që kurrë nuk japin rezultate reale …

… dhe nëse më në fund jeni gati të bini 20 ose 30 paund – pothuajse pa mundim – dhe të merrni shifrën e dobët që meritoni … ky hack neurologjik mund të ndryshojë jetën tuaj përgjithmonë – ashtu siç e ka tashmë për qindra të tjerë.

Tani, edhe pse kjo metodë është ende relativisht e panjohur, në Britani të Madhe po ndërton shpejt një lëvizje nëntokësore të tifozëve të përçartuar, duke përfshirë shumë të famshëm.

Këngëtarët Lily Allen dhe Geri Halliwell, komediani Helen Lederer, modeli Sophie Dahl dhe TV Star Gemma Collins, të gjithë e kanë lavdëruar atë për sa shpejt u ka ndihmuar të humbasin yndyrën e padëshiruar.

Këtu në SHBA, Dr Oz u la i tronditur kur një grua në shfaqjen e tij humbi  7 £ vetëm 5 ditë  duke përdorur këtë metodë neuro-të pakta.

Dhe një nga gazetat më të shitur të Mbretërisë së Bashkuar kohët e fundit tregoi historinë e shquar të Andrea Lindsay, e cila humbi një paudhë të çmendur 49 … … madje edhe pas çdo diete të modës, stërvitja rutinore dhe pilulat e kishin dështuar.

Pra, çfarë është sekreti pas humbjes së tillë dramatike të yndyrës për të gjithë nga celebet e famshme në Moms të zënë? Është një formë unike e hipnoterapisë  që emulon  një procedurë kirurgjikale prej $ 25,000.

Si punon?

Amazingly, duke “riprogramuar” menjëherë trurin tuaj në mënyrë që ju …

 • Stop overeating  ose që ka për të numëruar kalorive.
 • Ndaloni mallin ushqyes  yndyror dhe me sheqer.
 • Ndaloni  ngrënien e pakontrollueshme të emocioneve.
 • Ndaloni që duhet të mbështeteni  në vullnetin për humbje peshe.

Me fjalë të tjera, më në fund mund të  filloni të derdhni paundin e shëmtuar, të padëshiruar dhe inç  nga belin tuaj, hipsin dhe kofshën …

… pa orët e ushtrimit, numërimin e kalorive ose sakrifikimin e ushqimeve tuaja të preferuara.

Në fakt, kjo “procedurë” është kaq e efektshme sa që është pothuajse si …

Trupi juaj është  programuar  për të humbur çdo gjymtyrë të
fundit të shëndoshë!

 

 

Tani – nëse je diçka si unë – dhe ju jeni pak skeptik rreth hipnozës …

… hulumtimi i fundit nga Stanford Medical School – (që u botua në Journal Cerebral Cortex) – ka provuar tani  hipnozë prodhon ndryshime të vërteta në neurokiminë tuaj.

Dr David. Spiegel – Kryetari i asociuar i Stanfordit të psikiatrisë dhe shkencave të sjelljes – raportoi:

“Hipnozë është forma më e vjetër perëndimore e psikoterapisë, por është ngjyrosur me furçën e rrobave të varura dhe kapelave të purpurta. Është një mjet shumë i fuqishëm për të ndryshuar mënyrën se si i përdorim mendjet tona për të kontrolluar perceptimin dhe trupat tanë “.

Megjithatë, hulumtimi më emocionues vjen nga hipnozë duke u vënë “kokë më kokë” kundër metodave tradicionale humbje peshe të tilla si dieting, kufizim kalori dhe stërvitje. Një studim zbulim i madh i botuar në  Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike  gjetur pjesëmarrësit mbipeshë duke përdorur hypnotherapy …

Më shumë se  dyfishohet  humbja e peshës së tyre!

Dhe, hulumtuesit nga Universiteti i Konektikatit gjetën që subjektet që përdorin hypnotherapy humbën më shumë peshë se 90% të një grupi kontrolli.

Megjithatë, ka një kapje të lehtë:

Jo të gjitha Hypnotherapy Humbje Pesha është e barabartë …

Shpesh, hipnotizuesit thjesht do të përpiqen të ndryshojnë marrëdhënien tuaj me ushqimin. Dhe përderisa kjo mund të jetë efektive …  mungon një faktor themelor.

Dhe ky është fakti i thjeshtë se truri juaj do të shkaktojë “alarme urie” dhe do të sabotojë suksesin tuaj.

Pra, nëse e keni provuar ndonjëherë hipnozën dhe jeni pakësuar … tani e dini pse.

Nëse ju doni të shpëtoheni nga kokëfortë, yndyrë të shëmtuar dhe ta mbani atë për mirë, ekziston vetëm një formë e hipnozës që ju nevojitet. Quhet:

Hypnotherapy Band Gastric Band.

Hipnoterapia e baktereve të stomakut punon duke bindur mendjen tuaj nënndërgjegjësuese që trupi juaj ka kaluar nëpër një procedurë kirurgjikale të barkut të stomakut prej 25,000 $. E pabesueshme, apo jo?

Vetëm një sesion dhe do të filloni të vini re …

 • … oreksi juaj është zvogëluar.
 • … ju ndiheni më të plotë më të shpejtë.
 • … hani më pak.

Dhe për shkak se truri juaj fillon të besojë se stomaku juaj është në të vërtetë më i vogël …

 • … nuk do të ndiheni më të uritur apo me energji të ulët.
 • … ju nuk keni për të luftuar dëshirat bezdisshëm.
 • … ato alarme bezdisshme të urisë thjesht  nuk mund të  thyejnë përpjekjet tuaja për humbje peshe.
 • … dhe do të  eliminoni  emocionet, duke ngrënë.

Më e mira nga të gjitha, ndryshe nga dieting kufizuese,  nuk e  komplikon jetesën tuaj,  nuk  kërkon ndonjë kohë dhe përpjekje shtesë dhe është 100%  privat .

Ja se si funksionon bërja e stomakut në botën reale:

Duke vendosur një grup të vogël silikoni në krye të stomakut tuaj, ju krijoni dy pouches më të vogla.

Ndërsa hani, çanta e lartë mbushet shpejt, duke sinjalizuar në trurin tuaj se jeni plot dhe nuk keni nevojë për më shumë ushqim. Kjo do të thotë, edhe pse po ha më pak, nuk do të ndiheni të uritur.

Në fakt, do të ndiheni plotësisht të plotë dhe plotësisht të kënaqur.

Tani, megjithëse bërja e stomakut është një nga mënyrat më efektive për të humbur peshë – me mbi 196,000 amerikanë që i nënshtrohen operacionit çdo vit …

… mund të kushtojë  mbi 25,000 dollarë.

Dhe pastaj, natyrisht, ka dhimbje, siklet dhe rrezikun e komplikimeve me vetë procedurën kirurgjike.

Pra, këtu është lajmi i madh

Ju nuk duhet të kaloni nëpër kirurgji të dhimbshme, të hiqni dorë nga puna ose të grumbulloni sasi të borxhit për të marrë shumë  rezultate të humbjes së peshës.

Për shkak se amazingly, një teknikë krejt të re hipnozë po jep të njëjtat rezultate të humbjes së yndyrërave të shpejta si 25.000 dollarë vlerë kirurgjie!

Ja se si funksionon

Kur mendja juaj është plotësisht e relaksuar nën hipnozë, mendja juaj e vetëdijshme merr një “vend të pasme”, duke i lejuar një hypnotherapist të  komunikojë direkt  me nënndërgjegjeshëm tuaj.

Nënndërgjegjshmi është pjesë e mendjes suaj që kontrollon zakonet, sjelljet dhe veprimet tuaja.

Tani, kur mendja juaj e ndërgjegjshme është e fikur, mund të keni në çast besime të reja  “të programuara” … pa u refuzuar nga ana racionale e trurit tuaj.

Dhe, siç e keni parë më herët, shkencëtarët nga Stanford kanë provuar hipnozën që shkakton   ndryshime të vërteta neurologjike.

Kjo është arsyeja pse tani është e mundur që një hypnotherapist hypnotherapistsa të japë rezultate të njëjta të qëndrueshme si një procedurë kirurgjikale të Bandarit Gastrik 25,000 $.

Vetëm hidhini një sy se si sjelljet dhe zakonet e sjelljeve të S. Davis ndryshuan menjëherë pasi iu nënshtruan Hipnoterapisë së Gastric Band …

“Unë nuk vdes më ushqime të ngushta. Unë ha deri sa unë nuk jam më i uritur, jo derisa të jem i mbushur dhe gjej se jam i kënaqur me pjesë shumë më të vogla.
 Unë jam poshtë £ 22 tashmë  dhe të ndjehen më mirë se unë kam ndjerë ndonjëherë që nga kthesa 50! “

Ka vetëm  një kusht

Ajo këmbëngul se identiteti i saj mbetet sekret.

Pse?

Për shkak se ajo është e shqetësuar për klientët e saj – shumica prej të cilëve kanë paguar mijëra dollarë – do të jenë të zemëruar nëse zbulojnë se po merrni të njëjtën procedurë neuro-logjike të bllokimit të stomakut për penni në dollarë.

Pra, nga tani e tutje unë do t’i referohem këtij mjeshtri hypnotherapist si Miss L dhe …

Këtu është How Miss L do të ju ndihmojë në
fund të merrni  trupin e hollë, të hollë dhe sexy që
ju dëshironi dhe meritoni …

 • … nuk do të ndiheni më të uritur apo me energji të ulët.
 • … ju nuk keni për të luftuar dëshirat bezdisshëm.
 • … ato alarme bezdisshme të urisë thjesht  nuk mund të  thyejnë përpjekjet tuaja për humbje peshe.
 • … dhe do të  eliminoni  emocionet, duke ngrënë.
Më në fund, zonja L ka marrë procedurën e saj të hipnoterapisë së barkut të stomakut dhe krijoi një eksperiencë “në shtëpi” që përsërit pikërisht një sesion prej $ 800 në klinikën e saj.

Që do të thotë, ju mund të keni grupin tuaj të stomakut virtual pajisur sot për një pjesë të kostos.

Pra, vetëm imagjinoni se si do të ndihet kur ju …

 • … shpejt  humbni 5 ose më shumë inç  nga belkin tuaj.
 • … me lehtësi shkrihen  15, 20 edhe 30 lbs yndyrë të padëshiruar.
 • … janë të mbuluar me  komplimente  mbi figurën tuaj të re, të pakta.

Prezantimi i
“Sistemit Neuro-Slimmer ™”

Një Program i Hipnoterapisë me Bandazh Gastrik plotësisht të udhëhequr.

Vetëm pop në buds tuaj dhe programi bën të gjithë punën për ju.

Dhjami vetëm bie larg me kalimin e kohës pa kirurgji … pa shpenzime të mëdha … dhe me absolutisht asnjë rrezik.

Më të mirë të të gjitha, Neuro-Slimmer System ™ është e garantuar për të punuar për ju edhe në qoftë se:

 • Ju do të dëshironi të humbni më shumë se £ 30 dhe më në fund të merrni atë figura të pakta, sexy, ose …
 • Ju keni humbur peshë në të kaluarën, vetëm që të keni ‘bumerang’ përsëri në trupin tuaj, ose …
 • Ju keni qenë gjithmonë mbipeshë dhe luftoni për të humbur ndonjë gjë, ose …
 • Ju e keni të vështirë të dini kur trupi juaj është duke ju thënë që të mos hahet …

E pra, që të gjitha përfundojnë tani, sepse Sistemi Neuro-Slimmer ™ është mbështetur shkencërisht, 100% i sigurt dhe i provuar të funksionojë … edhe nëse gjithçka tjetër që keni provuar ka dështuar.

Brenda Neuro-Slimmer System ™ ju do të merrni 5 sesione të fuqishme hipnoterapie nga një hipnotizues i certifikuar, i cili ka kryer orë të panumërta të hipnoterapisë.

Çdo sesion është projektuar posaçërisht për të “riprogramuar” një besim të veçantë, sjellje të sjelljes ose zakon që keni ndaj ushqimit, ngrënies dhe trupit tuaj.

Por më e rëndësishmja, ju do të udhëhiqeni përmes Kirurgjisë Suaj të Stomakut, i cili menjëherë do të tkurret stomakun tuaj, do të eliminojë të hahet emocional, do të vrisni dëshirat e sheqerit dhe do të shkaktoni humbje më të shpejtë se ndonjëherë.

Plus – brenda Neuro-Slimmer System ™ ju do të merrni edhe dy udhëzues bonus për të ndihmuar në përshpejtimin e humbjes tuaj të peshës dhe për të ruajtur trupin tuaj të shëndetshëm të ri për vitet që vijnë.

E para është quajtur:

Udhëzuesi juaj i dëgjimit neurologjik

Brenda ju do të zbuloni:
 • Si të merrni rezultatet më të mira nga hipnoterapia juaj.
 • Si të përgatiteni më së miri për procedurën e stomakut tuaj.
 • Një përshkrim i detajuar i secilës sesion hipnozë.
 • Dhe shumë, shumë më tepër.

Libri i dytë titullohet:

Udhëzuesi ushqimor i neurolimit

Pas Hypnotherapy tuaj gastrike banding ju do të vini re se ju tani vdes për ushqime të shëndetshme.

Dhe, për shkak se shumë nga klientët e mi shpesh e shohin se janë të zhytur plotësisht në të gjitha zgjedhjet ushqyese në dispozicion, e kam krijuar këtë udhëzues të thjeshtë për të prerë konfuzionin. Duke ju dhënë një qartësi të plotë se si të ruani një mënyrë jetese të ekuilibruar dhe të shëndetshme.

Brenda, ju do të zbuloni një dietë të shëndetshme ushqyese që mund të përshpejtojë rezultatet e Hipnoterapisë së Bandës Gastrike.

Tani, këtu është se  si të humbësh sa më shumë yndyrë
ashtu si dëshiron me

sistemin nervor të zbutur ™

Gjeni një vend të këndshëm dhe të qetë … Zbuloni në kufjet tuaja, rri duarkryq dhe lini Miss L, të butë t’ju udhëzojë në një gjendje të thellë, relaksuese dhe paqësore.

Ndërsa futeni në këtë mendje të sugjerueshme, zonja L do ta bindë trurin tuaj se trupi juaj ka kaluar nëpër kirurgjinë e Bandarit Gastrik.

Dhe, menjëherë pas kësaj, do të vini re disa ndryshime delikate në goditje …

 • … ju do të ndiheni më të plotë më të shpejtë.
 • … oreksi juaj do të zvogëlohet.
 • Edhe pse po ha pak …
 • … ju do të ndiheni të plotë, të kënaqur dhe plotësisht të kënaqur
 • … ju do të shijoni energji të pakufishme dhe nuk do të dëshironi më “ushqime mashtruese”.
Tani, ndërsa kalojnë ditët, dua që ti të kesh një sy të ngushtë në pasqyrë, si …
 • … Dashuria juaj kokëfortë fillon të zhduket.
 • … Stomaku juaj fillon tkurret, rrafshim dhe shtrëngim.
 • … Fytyra juaj fillon të “mbështetet” duke ju bërë më të rinj, montues dhe të shëndetshëm.

Dhe së shpejti familja juaj do të befasohet për sa duket mahnitëse.

Miqtë tuaj duke u ankuar për sekretin tuaj …

… jeshile me zili që duket se po plakeni prapa.

Ju mund të rigjallërosh edhe pasionin në jetën tuaj seksuale, pasi partneri juaj nuk mund t’i mbajë duart nga figura e re, më e zbehta, më seksi.

Por dëgjoni: Unë nuk pres që ju të merrni fjalën time për këtë.

Sepse, le të përballen me fakte – studimet shkencore, gjykimet klinike dhe studimet e rasteve janë të mëdha, por vetëm  një gjë  me të vërtetë ka rëndësi …

A do të punojë sistemi nervor-nervor
për ju?

Epo, tashmë e keni parë se si po i ndihmon të tjerët të djegin të gjithë dhjamin e tyre të padëshiruar …

Por në vend që të të tregoj sa e fuqishme kjo metodë është, zonja L dhe unë dëshironim të shkonim një hap më tej.

Pra, ne kemi krijuar një mundësi të veçantë për t’ju dhënë Neuro-Slimmer System ™ … pa rrezikuar një cent të vetëm.

Pra, këtu është ajo që ne kemi organizuar për ju …

Në vend që të investoni $ 800 për Miss L që t’ju marrë përmes metodës Neuro-Slimmer të Bandës Gastrike në klinikën e saj Ohio.

Për një kohë të kufizuar vetëm, ju mund të merrni të njëjtën procedurë të njëjtë … plus  dy udhëzues bonus …

Kjo është e drejtë. Në vend të $ 800.00 … investimi juaj sot është vetëm 47 dollarë.

Me fjalë të tjera, ju mund të merrni procedurën e Bandës Gastrike nga një hipnoterapeut i certifikuar,  për  më pak  se një muaj të anëtarësimit në palestër … dhe … për  më pak  se pilula “magjike” më e fundit e industrisë së humbjes së peshës.

Plus – sepse ne jemi aq të sigurt në këtë, ju jeni gjithashtu të mbrojtur me garancinë tonë të parave.

Dhe ndryshe nga njerëzit e tjerë që përpiqen të fshehin garancitë e tyre të parave mbrapa kushteve të vogla ose të qeshura, bëjmë gjëra ndryshe. Garancia jonë e parave është 100% transparente dhe e lehtë për t’u kuptuar …

Ju duhet të humbni peshë me
sistemin nervor të zbutur ™ Apo  është FALAS!

Nuk ka pyetje. Asnjë varg i bashkëngjitur.

Megjithëse kjo i vë të gjitha rrezikut mbi shpatullat tona, ne besojmë fuqimisht se duhet të paguash vetëm për diçka që  aktualisht punon.

Pra, për të përfituar nga kjo ofertë speciale prej 94% zbritje …

Klikoni butonin “Add to Cart” tani! 

Ju do të merrni në faqen tonë të sigurtë të arkës, e cila është e koduar me teknologjinë më të fundit SSL 228-bit për sigurinë tuaj të plotë.

Në këtë faqe, futni të dhënat e faturimit, pastaj klikoni butonin “Rendi tani”.

Pas kësaj, paketa Neuro-Slimmer do të dërgohet menjëherë në kutinë tuaj të postës.

Pastaj, ju mund të shikoni paund të yndyrës zhduken nga hips tuaj, kofshët dhe stomak.

Ashtu si S. White nga Kalifornia që humbi 35 kilogramë …

Ose, S. Keller i cili më tha …

Dhe, një nga studimet e mia të rastit është nga F. Thomson në Skoci, i  cili jo vetëm që humbi 52 kilogramë yndyrë, por gjithashtu shpëtoi 25,000 dollarë  në Kirurgjinë e Bandarit Gastrik …

Pra, me të vërtetë ju keni vetëm dy zgjedhje tani. Mund të zgjidhni të refuzoni sekretet e humbjes së dhjamit të zbuluara sot …

… ju mund ta refuzoni këtë mundësi unike për të provuar Sistemin Neuro-Slimmer ™ pa rrezik.

… ju mund të vazhdoni të grindeni në reflektimin tuaj dhe të shmangni peshoret e banjës.

… ju mund të luftoni me peshën tuaj për vite me radhë – duke u përpjekur për çdo dietë të modës, stërvitje dhe pilulë magjike.

Ose, më në fund mund të përfundoni problemet tuaja humbje peshe me Hipnoterapinë e Gastric Band.

Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni butonin më poshtë këtë video tani dhe …

 

Menjëherë Siguroheni Neuro-Slimmer System

Vetëm për 47 dollarë

 

Pra, klikoni butonin “Shtoni në shportë” tani ndërsa është ende në dispozicion.

Mos harroni, ju rrezikoni absolutisht asgjë pasi jeni plotësisht të mbrojtur nga …

Nëse Sistemi Neuro-Slimmer ™ nuk punon për ju – thjesht dërgoni një email brenda 60 ditëve dhe unë fatmirësisht do të  rimbursoj çdo qindarkë që keni paguar.

Pra klikoni butonin poshtë për të porositur tani
përpara se kjo ofertë speciale të skadojë!

ListenAs nuk ka rëndësi nëse ju keni luftuar me peshën tuaj për vite …

Nuk ka rëndësi nëse e keni provuar gjithçka dhe gjithmonë jeni zhgënjyer …

Nuk ka rëndësi nëse nuk keni kohë për të ushtruar …

Dhe nuk ka rëndësi nëse ju keni mungesë të vullnetit, vetëkontrollit ose vetëdisiplinës …

Hipnoterapia e Bandës Gastrike eliminon të gjitha pengesat duke “hacking” trurin tuaj derisa humbja e yndyrës bëhet e lehtë.

Të gjithë ju duhet të bëni është të pop në kufje tuaj, rri duarkryq dhe relaksohuni …

… atëherë shikoni me habi ndërsa paund kokëfortë dhe inç thjesht shkrihen.

Është e mbështetur shkencërisht.

Është provuar të punojë.

Dhe unë jam duke garantuar se do të punojë për ju ose nuk do të paguani asgjë.

Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni butonin më poshtë tani, ndërsa kjo ofertë me kohë të kufizuar është ende në dispozicion.

Vetëm imagjinoni se si do të ndjehet të përjetojnë edhe një pjesë të rezultateve të të tjerëve që kanë marrë me hipnozë Band Gastric.

Ashtu si J. Hamson, nga Mbretëria e Bashkuar, i cili raved …

Dhe M. Sheridan i cili më tha …

Ose G. Adami, një baba i zënë që nuk do të provonte gjithçka tjetër …

Pastaj ka J. Jones nga Nevada i cili ishte skeptik para se të fillonte …

Dhe J. Smith nga Toronto, Kanada që dëgjoi në shtrat dhe raportoi …

Së fundi, ka S. White nga Kalifornia që ka humbur 35 £ …

Ju mund të përjetoni të njëjtën humbje yndyrë të lehtë …

Më në fund mund të merrni trupin e hollë që meritoni …

Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni butonin më poshtë këtë video tani.

Ju do të merrni qasje të menjëhershme në procedurën e saktë të njëjtë të hipnoterapisë së barkut që ka ndihmuar që këta njerëz  të bien lehtësisht 20, 30 dhe 40 paund yndyrë  pa dietë të rreptë, duke hequr dorë nga ushqimet e tyre të preferuara ose orët e ushtrimit.

Dhe për një kohë të kufizuar vetëm ju do të merrni atë për vetëm $ 47 – një zbritje masive 94% – kështu klikoni butonin më poshtë tani para se është tepër vonë.

Akoma ketu?

Unë jam guessing keni disa pyetje në lidhje me  Neuro-Slimmer System ™.

Më lejoni t’u përgjigjem disa pyetjeve më të shpeshta që dëgjoj.

Pyetja e parë:

“Si do ta di nëse është duke punuar?”

Pergjigjja ime? Thjeshtë, do ta ndjeni dhe do ta shihni atë.

Ju do të shihni shpejt inç të padëshiruar zhduken nga bel tuaj dhe ju do të vini re numrat e shkallës së banjës bie më të ulët çdo ditë të vetme.

Mirë të gjithë pse?

Herën tjetër kur të kapni reflektimin tuaj pasqyrë, do të shihni një të re, të butë, më të shëndetshme dhe më të lumtur që po qeshni prapa.

Plus – së bashku me transformimet në trupin tuaj …

… do të filloni të  ndiheni të mahnitshëm  gjithashtu!

Së shpejti do të keni më shumë energji …

… një ndjenjë e ripërtërirë e vetëbesimit …

… dhe ndërsa shokët tuaj janë të shqetësuar për transformimin tuaj, përsëri do të ndiheni rehat në lëkurën tuaj.

Ju do të kuptoni se jeni duke zgjedhur për të ngrënë të shëndetshëm, hani pjesë të vogla dhe mos hahet kur jeni plot.

Dhe së fundi, do të ndiheni sikur humbja e peshës është e lehtë tani që nuk jeni skllav i dëshirave, orëve dhe emocioneve tuaja.

Mirë! Pyetja e dytë:

“Sa do të zgjasë
derisa të kem rezultate?”

Pra, të gjithë janë unikë. Pra, edhe pse mund të përjetoni një humbje peshe pas një sesioni, ashtu si J. Smith nga Toronto i cili tha …

Ju mund të keni nevojë të dëgjoni seancën e hipnozës së bandës së stomakut disa herë. Sidoqoftë, unë do të sugjeroja që t’i jepni Sistemit Neuro-Slimmer ™ të  paktën 30 ditë  për të punuar.

Sepse me këtë pikë pothuajse të gjithë klientët kanë shkaktuar humbje të konsiderueshme në peshë që vazhdon të zhvillojë momentin me kalimin e kohës. Ja se si një klient e përshkroi përvojën e saj …

Pyetja e radhës:

“A është hipnozë e sigurt?”

Po! Absolutisht! Për fat të keq, imazhi i hipnozës është ngjyrosur nga shfaqjet në skenë, filma, televizion dhe burra me orë të ulëta.

Megjithatë, hipnoterapia nuk është  diçka e tillë  dhe unë dua t’ju siguroj se është 100% i sigurt.

Ju do të jeni në kontroll të plotë gjatë gjithë kohës.

Ju nuk jeni nën një lloj “spell”.

Askush nuk mund t’ju detyrojë të bëni diçka kundër vullnetit tuaj.

Dhe, lehtë mund të “zgjoheni” në çdo moment.

Ju shikoni, hipnozë është thjesht një gjendje e relaksimit të thellë.

Një që lejon Hypnotherapist tuaj të komunikojë me nënndërgjegjeshëm tuaj dhe të sugjerojë ide të reja, besime dhe  sjellje  (të tilla si besimi që ju keni kaluar në Band Bandikulare Bandit ).

“Si
funksionojnë sesionet hipnoterapike ?”

Neuro-Slimmer System ™ është projektuar në mënyrë specifike për të matur mjedisin e saktë që do të përjetonit nëse vizitonit Miss L (Master Hypnotist juaj) në klinikën e saj Ohio. Megjithatë, në vend që të paguani tarifën prej $ 800 për një person , do të dëgjosh nga komoditeti dhe privatësia e shtëpisë tënde prej vetëm 47 dollarë.

Të gjithë ju duhet të bëni është të rri duarkryq, të relaksoheni dhe do të udhëzoheni përmes 5 seancave të ndryshme të hipnozës.

Plus – Brenda Sistemit Neuro-Slimmer ™, ju do të merrni edhe dy udhëzues për bonus që me kujdes ju ecin nëpër detajet e secilës sesion hypnotherapy.

Çdo gjë është hedhur në një sistem hap pas hapi për të eliminuar çdo konfuzion ose trullos.

Vetëm klikoni butonin më poshtë tani dhe ju do të filloni në humbjen më të lehtë humbje peshe të jetës tuaj.

Dhe, nëse keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për ndihmë, mund të kontaktoni ekipin tim dhe unë në çdo kohë.

Tani, mund të pyesësh …

“Kush është Hypnotherapist im?”

Kjo është në të vërtetë e vetmja pyetje që nuk mund t’i përgjigjem plotësisht.

Pse?

E pra, për t’ju dhënë Kirurgjisë së Gastirit për vetëm 47 dollarë ajo këmbëngul se identiteti i saj mbetet sekret.

Ju shikoni, ajo është e shqetësuar që klientët e saj – shumica prej të cilëve kanë paguar mijëra dollarë – do të jenë të zemëruar nëse zbulojnë se po merrni saktësisht procedurën e hipnoterapisë së stomakut të stomakut për penni në dollarë.

Sidoqoftë, këtu mund të them:

1. Miss L. është një Hypnotist mjeshtër plotësisht i certifikuar.
2. Ajo është autore e librave të shumtë mbi shëndetin përmes hipnozës.
3. Ajo është plotësisht e certifikuar nga Bordi Amerikan i Hipnoterapisë Klinike.
4. Dhe, ajo ka një diplomë Master në Psikologji.

Me fjalë të tjera, mund të jeni plotësisht të sigurtë që Hypnotherapist juaj është i stërvitur mirë dhe jashtëzakonisht i mirëpritur në këtë fushë.

Mirë! Pyetja e radhës…

“Çka nëse Hypnotherapy barkut barkut
nuk punon  për mua?”

E pra, e keni parë tashmë se si po punon për të tjerët ashtu si ju.

Dhe, ju keni parë tashmë provat shkencore dhe hulumtimet akademike që vërtetojnë fuqinë e hipnozës për humbje peshe.

Por unë e kuptoj – dhe respektoj – se mund të keni akoma disa dyshime.

Në fund të fundit, ju dhe unë të dy e dimë se si e kapërceu industrinë e humbjes së peshës, me premtime hiped-up, pilula mrekulli dhe zgjidhje magjike.

Kjo është arsyeja pse unë jam e organizuar këtë mundësi të veçantë për ju që të provoni Neuro-Slimmer System ™ absolutisht pa rrezik për një FULL 60 ditë.

Nëse Hypnotherapy Band Gastric nuk ju ndihmon të ulni centimetra nga bel tuaj dhe të djegni paund yndyrë nga stomaku juaj, unë do të kthej menjëherë $ 47 tuaj – pa asnjë pyetje.

Tani, edhe pse kjo më vë në rrezik të gjitha – unë jam i bindur ta bëj atë.

Sepse unë kam parë rezultatet mahnitëse të Hypnotherapy Band Gastric … edhe kur çdo gjë tjetër ka dështuar … dhe unë besoj fuqimisht se kjo do të punojë edhe për ju.

Pra, thjesht klikoni butonin më poshtë për të testuar “Sistemin Neuro-Slimmer” pa rrezik për 2 muaj të plotë.

“Pse është  vetëm $ 47
Çfarë është Catch?”

Nëse po pyesni se si arrita të binda një Master Hypnotist për të zbritur shërbimet e saj me 94% ( nga $ 800.00 në vetëm 47 dollarë ), është në të vërtetë mjaft e thjeshtë. Së pari, ajo është një mik – dhe mjaft sinqerisht – e prishja krahun.

Së dyti, është një çështje e shkallëzimit.

Klinika e saj në Ohajo është e kufizuar nga gjeografia dhe nga koha e saj.

Për shkak se ajo mund të shohë vetëm një numër të caktuar pacientësh në javë, zonja L. kërkonte mënyra për të ndihmuar më shumë njerëz të humbnin peshë me Hypnotherapy.

Kështu, duke krijuar këtë eksperiencë në shtëpi, ajo mund të arrijë në qindra mijëra (ndoshta edhe miliona) njerëz në mbarë botën pa marrë me vete dhjetëra staf të shtrenjtë ose duke punuar në një varr të hershëm.

Dhe së fundi, kjo ofertë speciale prej $ 47 është në  dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar .

Çmimi së shpejti do të rritet në të paktën 97,00 dollarë.

Megjithatë, tani, ne kemi ulur çmimin në vetëm 47 dollarë, sepse ne jemi duke kërkuar për të mbledhur edhe më shumë studime rast për  Neuro-Slimmer System ™ .

Ju shikoni, është shpresa jonë që  pas humbjes së 10, 20 ose 30 paundesh  do të dëshironi të ndani historinë tuaj me ne.

Natyrisht, kjo është  plotësisht fakultative  dhe nuk keni asnjë detyrim për të ndarë historinë tuaj.

Por ne shpresojmë që ju të bëni kështu që ne mund të ndihmojmë të ndikojmë më shumë njerëz përmes studimeve të mëtejshme frymëzuese “para dhe pas”.

Oh! Dhe, ne kemi zgjedhur $ 47 kështu që ju mund të merrni gjithçka  për më pak se një muaj të anëtarësimit në palestër … dhe … për  më pak  se pilulën më të fundit të “humbjes së peshës” të industrisë.

Pra, për të përfituar nga kjo  ofertë e veçantë, e
kufizuar me kohë vetëm 94% zbritje …

Ju do të dërgoni në faqen tonë të sigurt të arka.

Pastaj, futni të dhënat e faturimit dhe klikoni butonin “Rendi tani”.

Pas kësaj,  Neuro-Slimmer System ™  do të dërgohet menjëherë në kutinë tuaj të postës.

Mbani mend, Hipnoterapia e Bandës Gastrike eliminon të  gjitha  pengesat duke “hackuar” trurin tuaj, kështu humbja e yndyrës bëhet e lehtë.

Ju nuk keni nevojë të mbështeteni në vetëkontroll.

Ju nuk keni nevojë për të djersitur plumba në një punë rutine.

Ju nuk keni nevojë të heqin dorë nga ushqimet tuaja të preferuara.

Ju nuk keni nevojë ta vendosni gjithë familjen tuaj në një dietë të çuditshme …

… ose përpiquni t’u shpjegoni miqve tuaj se pse nuk mund të dilni për darkë.

Të gjithë ju duhet të bëni është të pop në kufje tuaj, rri duarkryq dhe relaksohuni …

… dhe shikoni si peshqit kokëfortë që janë kapur në hips tuaj, stomak dhe kofshët për vite duket të shkrihen larg.

Është e mbështetur shkencërisht. Është provuar të punojë. Dhe unë jam duke garantuar se do të punojë për ju ose nuk do të paguani asgjë.

Pra, klikoni butonin më poshtë tani përpara se kjo ofertë me kohë të kufizuar prej $ 47 të skadojë.

Studimet shkencore:

 • Cochrane, Gordon; Friesen, J. (1986). Hypnotherapy në trajtimin e humbjes së peshës. Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike, 54, 489-492.
 • Universiteti i Connecticut, Storrs Allison DB, Besimi MS. Hipnozë si një ndihmës ndaj psikoterapisë kognitive-sjellëse për obezitetin: një rivlerësim meta-analitik. J Consult Clin Psychol. 1996; 64 (3): 513-516.
 • Kirsch, Irving (1996). Përmirësimi hipnozë i trajtimeve të humbjes së peshës kognitive-sjellëse-Një tjetër meta-reanalizë. Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike, 64 (3), 517-519.
 • Humbja e peshës për femrat: studimet e duhanpirësve dhe pa marrësit e duhanit duke përdorur hipnozë dhe trajtime shumë-komponentësh me dhe pa aversion të hapur. Johnson DL, ripërsëritje psikologjike. 1997 Jun; 80 (3 Pt 1): 931-3.
 • J Stradling, D Roberts, Wilson dhe F Lovelock, Njësia e kraharorit, Spitali i Churchill, Oksford, OX3 7LJ, Mbretëria e Bashkuar (Komunikimi i shkurtër i publikuar në Journal of Obesity, 1998, f. 22 (3) f. 278-281)
 • Universiteti i Connecticut, Journal of Consulting dhe Psikologji Klinike në 1996 (Vol. 64, Nr. 3, f. 517-519).

 

ClickBank është shitës me pakicë i produkteve në këtë faqe. CLICKBANK është një markë e regjistruar e Click Sales, Inc., një korporatë Delaware e vendosur në 1444 S. Entertainment Ave., Suite 410 Boise, ID 83709, SHBA dhe përdoret me leje. Përmbajtja e internetit dhe produkti për shitje bazohet në mendimin e autorit dhe ofrohet vetëm mbi bazën “AS IS” dhe “AS AVAILABLE”. Ju duhet të bëni hulumtimin tuaj dhe të konfirmoni informacionin me burime të tjera kur kërkoni informacione lidhur me çështjet shëndetësore dhe gjithmonë rishikoni informacionin me kujdesin tuaj profesional të kujdesit shëndetësor para se të përdorni ndonjë nga protokollet e paraqitura në këtë faqe interneti dhe / ose në produktin e shitur këtu . As ClickBank as autori nuk janë të angazhuar në dhënien e shërbimeve mjekësore ose të ngjashme profesionale ose këshilla nëpërmjet kësaj faqeje ose në produkt, dhe informacioni i ofruar nuk ka për qëllim të zëvendësojë këshillën mjekësore të ofruar nga një mjek ose një ofrues tjetër i licencuar i kujdesit shëndetësor. Ju nuk duhet të interpretojë shitjen Clickbank e këtij produkti, si një miratim nga ClickBank i pikëpamjeve të shprehura në këtë dokument, ose çdo garanci ose garanci të ndonjë strategji, rekomandim, trajtimin, veprim, ose zbatimin e këshillave të bëra nga autori i produktit.

© Sistemi Neuro Slimmer. Të gjitha të drejtat e rezervuara.